Geri
Anasayfa
Duyurular
Haberler
Profilim
14°C
ANKARA HAVA DURUMU14°C Çok Bulutlu
BİZE ULAŞIN 0312 806 2023

Duyurular

Halk Özel Hareketi Derneği

15 Temmuz Gecesini Hikayeni Anlat

- +

 

15 Temmuz gecesi vatansızlar bu vatanın evlatlarına topla, tüfekle, tankla saldırdılar. Türkiye’nin Cumhurbaşkanını katletmek için ölüm timi gönderdiler. Büyük Millet Meclisini bombaladılar. Türkiye’nin Genel Kurmay Başkanı’nı esir aldılar. TRT1’de darbe metnini okuttular. İnsanların üstüne kurşun sıktılar. Zannettiler ki bu millet, bu kahraman millet bu yapılanlardan korkacak. Asla ve asla korkmadı, aksine cesur yürekli insanlarımız bu yapılanlara karşı çıktı.
15 Temmuz gecesi bir kahramanlık destanı yazdı bu millet. Darbe girişini püskürttü, o vatansızlara, o soysuzlara haddini bildirdi. Demokrasimizi korumak adına, aydınlık geleceğimiz için Türk milleti canını ortaya koydu. Bazılarımız gazi oldu hatta bazılarımız bu topraklar uğruna şehit düştü. Allah onlardan razı olsun.
Biz demokrasi askerleri her daim nöbette olacağız. Bir daha 15 Temmuz gibi bir gecenin yaşanmaması için elimizden gelen her şeyi yapacağız..

Aziz sıddık kardeşlerim, sizde o kara gecede yaşadıklarınızı, hikayenizi aşağıdaki yorum kısmından yazınız. Hangi İl de hangi İlçe de  olduğunuz önemli değil. İlk andan itibaren neler hissettiniz, neler yaptınız? buradan belirtiniz. Söz uçar yazı kalır, gizliden gizliye bizi takip eden kripto fetöcüler ve gizli / açık hainler de ne kadar asil bir millet ile cenk ettikler,ini görsünler…

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

avatar
30Aralık
avatar
03Şubat
avatar
23Şubat